Aktualita publikována: Pá. 06. listopadu 2020

„Dámy a pánové, milí účastníci vycházek s Centrem aktivního stárnutí, je nám velmi líto, ale opět musíme až do odvolání zrušit naše poznávací vycházky s průvodcem, panem Ing. Stěničkou. Situace vyžaduje respekt. Pevně věříme, že se vše v dobré obrátí a že se budeme moci opět každý měsíc těšit z krás Prahy. Opatrujte se, buďte pozorní, ale nebojte se. Pevné zdraví Vám všem přejeme.“

Aktualita publikována: Po. 12. října 2020

Milí účastníci vycházek s C.A.S.! Z důvodů nouzového stavu a opatření vlády rušíme říjnovou vycházku do Podskalí 20. října. Doufáme, že stav se po tomto opatření zlepší tak, abychom v našem programu mohli pokračovat v listopadu. O další změně vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Aktualita publikována: Út. 02. června 2020

Rozhodli jsme se, že letošní jarní vycházky zrušíme. Začneme opět od září 2020. Přejeme vám tedy krásné prázdniny, hodně zdraví a v září se těšíme na shledání.

 

Dobrovolní řidiči
Publikováno v Po. 23. května 2016 v rubrice Jiné, Příležitosti

Máte volná pondělní dopoledne či úterky a máte řidičský průkaz? Společnost, která se stará o lidi s epilepsií, hledá dobrovolné řidiče, kteří by chtěli po Praze rozvážet květiny vázané právě lidmi postiženými epilepsií. Nepotřebujete vlastní vůz! Čas rozvozu je možné domluvit i individuálně. Zajímavá práce plná kontaktů a vůní.

Stačí se přihlásit ZDE

Příležitosti
>> ADMINISTRATIVA
>> DOUČOVÁNÍ
>> HANDICAPOVANÍ
>> SENIOŘI
>> DĚTI
>> JINÉ