,
Aktualita publikována: Pá. 06. listopadu 2020

„Dámy a pánové, milí účastníci vycházek s Centrem aktivního stárnutí, je nám velmi líto, ale opět musíme až do odvolání zrušit naše poznávací vycházky s průvodcem, panem Ing. Stěničkou. Situace vyžaduje respekt. Pevně věříme, že se vše v dobré obrátí a že se budeme moci opět každý měsíc těšit z krás Prahy. Opatrujte se, buďte pozorní, ale nebojte se. Pevné zdraví Vám všem přejeme.“

Aktualita publikována: Po. 12. října 2020

Milí účastníci vycházek s C.A.S.! Z důvodů nouzového stavu a opatření vlády rušíme říjnovou vycházku do Podskalí 20. října. Doufáme, že stav se po tomto opatření zlepší tak, abychom v našem programu mohli pokračovat v listopadu. O další změně vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Aktualita publikována: Út. 02. června 2020

Rozhodli jsme se, že letošní jarní vycházky zrušíme. Začneme opět od září 2020. Přejeme vám tedy krásné prázdniny, hodně zdraví a v září se těšíme na shledání.

 

Dubnová vycházka
Publikováno v Út. 02. dubna 2019 v rubrice Fotogalerie

Dubnová vycházka patřila jedné z nejkrásnějších pražských čtvrtí – Ořechovce v Praze 6. Prohlédli jsme si tzv. „anglické“ ulice připomínající styl malých anglických městeček, prošli jsme okolo artdecových vil slavných architektů A. Dryáka, P. Janáka, poznali jsme domy, kde bydleli známé osobnosti jako malíři  E. Filla, V. Špála či sochař B.Kafka, autor známé sochy J.Žižky na Vítkově. Podrobněji jsme si prohlédli Společenský dům s restaurací a kinem, i původně Výzkumný ústav cukrovarnický od Josefa Záruby-Pfeffermanna, dnes Akademie věd. Prohlídku jsme zakončili v tzv. ulici prezidentů,  Gottwald, Zápotocký a rozloučili se před vilou, kde žil Václav Havel.

Příležitosti
>> ADMINISTRATIVA
>> DOUČOVÁNÍ
>> HANDICAPOVANÍ
>> SENIOŘI
>> DĚTI
>> JINÉ