,
Aktualita publikována: Pá. 06. listopadu 2020

„Dámy a pánové, milí účastníci vycházek s Centrem aktivního stárnutí, je nám velmi líto, ale opět musíme až do odvolání zrušit naše poznávací vycházky s průvodcem, panem Ing. Stěničkou. Situace vyžaduje respekt. Pevně věříme, že se vše v dobré obrátí a že se budeme moci opět každý měsíc těšit z krás Prahy. Opatrujte se, buďte pozorní, ale nebojte se. Pevné zdraví Vám všem přejeme.“

Aktualita publikována: Po. 12. října 2020

Milí účastníci vycházek s C.A.S.! Z důvodů nouzového stavu a opatření vlády rušíme říjnovou vycházku do Podskalí 20. října. Doufáme, že stav se po tomto opatření zlepší tak, abychom v našem programu mohli pokračovat v listopadu. O další změně vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Aktualita publikována: Út. 02. června 2020

Rozhodli jsme se, že letošní jarní vycházky zrušíme. Začneme opět od září 2020. Přejeme vám tedy krásné prázdniny, hodně zdraví a v září se těšíme na shledání.

 

Na veletrhu neziskovek
Publikováno v Čt. 28. dubna 2016 v rubrice Aktuality

Centrum aktivního stárnutí přišlo představit svůj projekt Dobrá investice na NGO Market. Na veletrhu jsme byli poprvé, tak to byla trochu náročná příprava stánku. Nakonec se ale snad i na malém prostoru povedlo.

NGO-stánek

Na veletrhu pořádaném Forem 2000 jsme představili i seniory, skvělé kuchaře ze Staré Gardy.

kuchaři

Tedy upřímně – pánové Jiří a Michal se skvěle představili sami. Po celé hale Fora Karlín se linula vůně jejich toustů s pohankovým tataráčkem. A u našeho stánku tak bylo téměř stále, celých 7 hodin veletrhu, plno. Hezká, praktická ukázka, jak mohou být dobrovolníci senioři užiteční!

tataráčky

Získali jsme řadu podnětů, informací, spojení. Zpracujeme a budeme Vás brzy informovat.

Příležitosti
>> ADMINISTRATIVA
>> DOUČOVÁNÍ
>> HANDICAPOVANÍ
>> SENIOŘI
>> DĚTI
>> JINÉ