Aktualita publikována: St. 15. září 2021

Vítejte zpět naši milí. Program vycházek Prahou pro seniory pokračuje dál. Zde naleznete tipy na říjen a listopad 2021. 

Celý článek »

Aktualita publikována: Pá. 06. listopadu 2020

„Dámy a pánové, milí účastníci vycházek s Centrem aktivního stárnutí, je nám velmi líto, ale opět musíme až do odvolání zrušit naše poznávací vycházky s průvodcem, panem Ing. Stěničkou. Situace vyžaduje respekt. Pevně věříme, že se vše v dobré obrátí a že se budeme moci opět každý měsíc těšit z krás Prahy. Opatrujte se, buďte pozorní, ale nebojte se. Pevné zdraví Vám všem přejeme.“

Aktualita publikována: Po. 12. října 2020

Milí účastníci vycházek s C.A.S.! Z důvodů nouzového stavu a opatření vlády rušíme říjnovou vycházku do Podskalí 20. října. Doufáme, že stav se po tomto opatření zlepší tak, abychom v našem programu mohli pokračovat v listopadu. O další změně vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Příležitosti pro vás

Vážení návštěvníci webu C.A.S., milí dobrovolníci. Na této stránce pro vás budeme zveřejňovat aktuální poptávku neziskových organizací po dobrovolné činnosti. Další nabídky na dobrovolné aktivity najdete časem v jednotlivých rubrikách vpravo na webu.

Aktuální tip pro dobrovolníky, nejen seniory:

Máte chuť pracovat s dětmi, doučovat je či chuť do drobné manuální práce? Na Praze 8 potřebují vaši pomoc. Každý všední den mezi 8.00 a 12.00 hodinou. Vhodné pro aktivní seniory, ale i pro další, kteří mají zájem o dobrovolnictví. Pokud jste to právě Vy, můžete se přihlásit ZDE.

 

 

 

lilaline

Příležitost publikována: Čt. 31. ledna 2019
Maminka Eva s 2letým Kubíkem hledá babičku, které by udělalo radost být v pravidelném kontaktu s malým chlapečkem z Vysočan (ul. Poděbradská), 1-2x týdně na 1-2 hodiny, a která by mohla vypomoci, když by byl Kuba nemocný, abych já mohla chodit do práce.
 
Babičce na oplátku nabízím co ji třeba chybí a to můj čas si s ní popovídat, pomoci ji s moderními věcmi, se kterými se může trápit, pomoci ji s úklidem, vzít ji o víkendu někam na výlet nebo procházku.
 
Koho by tato vzájemná „rodinná výpomoc“ zaujala, ať napíše nebo zavolá na tel.: 724 312 266
Příležitost publikována: Po. 23. května 2016

Máte volná pondělní dopoledne či úterky a máte řidičský průkaz? Společnost, která se stará o lidi s epilepsií, hledá dobrovolné řidiče, kteří by chtěli po Praze rozvážet květiny vázané právě lidmi postiženými epilepsií. Nepotřebujete vlastní vůz! Čas rozvozu je možné domluvit i individuálně. Zajímavá práce plná kontaktů a vůní.

Celý článek »

Příležitosti
>> ADMINISTRATIVA
>> DOUČOVÁNÍ
>> HANDICAPOVANÍ
>> SENIOŘI
>> DĚTI
>> JINÉ