,
Aktualita publikována: Pá. 06. listopadu 2020

„Dámy a pánové, milí účastníci vycházek s Centrem aktivního stárnutí, je nám velmi líto, ale opět musíme až do odvolání zrušit naše poznávací vycházky s průvodcem, panem Ing. Stěničkou. Situace vyžaduje respekt. Pevně věříme, že se vše v dobré obrátí a že se budeme moci opět každý měsíc těšit z krás Prahy. Opatrujte se, buďte pozorní, ale nebojte se. Pevné zdraví Vám všem přejeme.“

Aktualita publikována: Po. 12. října 2020

Milí účastníci vycházek s C.A.S.! Z důvodů nouzového stavu a opatření vlády rušíme říjnovou vycházku do Podskalí 20. října. Doufáme, že stav se po tomto opatření zlepší tak, abychom v našem programu mohli pokračovat v listopadu. O další změně vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Aktualita publikována: Út. 02. června 2020

Rozhodli jsme se, že letošní jarní vycházky zrušíme. Začneme opět od září 2020. Přejeme vám tedy krásné prázdniny, hodně zdraví a v září se těšíme na shledání.

 

Program domluven
Publikováno v Po. 17. října 2016 v rubrice Aktuality

Už koncem října bychom chtěli začít s programem C.A.S. pro Svaz důchodců ČR v Praze.

v-kavarne

Máme prostory i dobrovolníky. Tak se můžete těšit např. na přednášku s praktickou ukázkou Balkánské kuchyně, stejně jako na přednášku Kvašený květák v různých úpravách či na Trénování paměti a cestopisné besedy.

prohlidka

V závěru října by také měla v pražském sídle SD ČR v ulici Na Bělidle v Praze 5 proběhnout tisková konference k zahájení činnosti v této budově. Budeme včas informovat.

Příležitosti
>> ADMINISTRATIVA
>> DOUČOVÁNÍ
>> HANDICAPOVANÍ
>> SENIOŘI
>> DĚTI
>> JINÉ