,
Aktualita publikována: Pá. 06. listopadu 2020

„Dámy a pánové, milí účastníci vycházek s Centrem aktivního stárnutí, je nám velmi líto, ale opět musíme až do odvolání zrušit naše poznávací vycházky s průvodcem, panem Ing. Stěničkou. Situace vyžaduje respekt. Pevně věříme, že se vše v dobré obrátí a že se budeme moci opět každý měsíc těšit z krás Prahy. Opatrujte se, buďte pozorní, ale nebojte se. Pevné zdraví Vám všem přejeme.“

Aktualita publikována: Po. 12. října 2020

Milí účastníci vycházek s C.A.S.! Z důvodů nouzového stavu a opatření vlády rušíme říjnovou vycházku do Podskalí 20. října. Doufáme, že stav se po tomto opatření zlepší tak, abychom v našem programu mohli pokračovat v listopadu. O další změně vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Aktualita publikována: Út. 02. června 2020

Rozhodli jsme se, že letošní jarní vycházky zrušíme. Začneme opět od září 2020. Přejeme vám tedy krásné prázdniny, hodně zdraví a v září se těšíme na shledání.

 

Setkávání
Publikováno v St. 11. května 2016 v rubrice Aktuality

Hledáme partnery a spolupracovníky. Jeden z kontaktů z nedávného veletrhu neziskových organizací – Senivia. Je to jeden z produktů Senior holding s.r.o., společnosti, která nabízí komplexní služby pro seniory. Senivia je projektem webového portálu pro seniory.

S jeho manažerem Mgr. Liborem Pokorným jsme se domluvili na mediální spolupráci, aby se informace o činnosti Centra aktivního stárnutí dostávaly k co největšímu počtu seniorů.

Eli a J.Pokorný

Další setkání jsme měli v budově pražského výboru Svazu důchodců ČR, o.s.. Milé přijetí, vstřícné jednání s předsedou Městského výboru, Miloslavem Mrštinou. Pro nás především důležité kontakty na seniory, které SDČR sdružuje. Nabídku pro SDČR rády připravíme.

p. Mrština

 

 

Příležitosti
>> ADMINISTRATIVA
>> DOUČOVÁNÍ
>> HANDICAPOVANÍ
>> SENIOŘI
>> DĚTI
>> JINÉ